دانلود آهنگ ایهام زیبا جان دانلود آهنگ ایهام زیبا جان
دانلود آهنگ محمدرضا گلزار میشه برگردی دانلود آهنگ محمدرضا گلزار میشه برگردی
دانلود آهنگ بابک جهانبخش با من باش دانلود آهنگ بابک جهانبخش با من باش
دانلود آهنگ مازیار فلاحی همرنگ دریا دانلود آهنگ مازیار فلاحی همرنگ دریا
دانلود آهنگ مهدی احمدوند ماشین زمان دانلود آهنگ مهدی احمدوند ماشین زمان
دانلود آهنگ یوسف زمانی استرس دانلود آهنگ یوسف زمانی استرس
فعالیت این سایت مطابق قوانین کشور میباشد

همه چیز راجع به بیماری مرتضی پاشایی از زبان خودش

نویسنده: مدیر

همه چیز راجع به بیماری مرتضی پاشایی از زبان خودش

بعد از گذشت چند ماه از بیماری مرتضی پاشایی عزیز متاسفانه شایعات ناخوشایندی را راجع به این خواننده محبوب کشورمان شنیدیم که البته هیچ کدام از سمت خود آقای پاشایی تکذیب نشد ولی هم اکنون مرتضی پاشایی این سکوت را شکسته و میخواهد به صورت مستقیم با هواداران خود صحبت کنید. پیشنهاد میکنیم این مصاحبه را تا اتنها بخوانید.

 

همه چیز راجع به بیماری مرتضی پاشایی از زبان خودش

* سوال اولم را می خواهم درباره خودت بپرسم. «مرتضی پاشایی» از کجا شروع شد؟
خدا خواست. این جواب کلیشه‌ای است، ولی واقعاً جواب دیگری برایش ندارم. ملودی‌هایی داشتم و ساختم و منتشر شد. مردم دوست‌شان داشتند. برای خودم جالب بود. می‌خواهی یک اعتراف بکنم؟

 

* بگو.
بعضی وقت‌ها به این فکر می‌کنم که این ملودی از کائنات به من رسیده. با خودم می‌گویم خدایا این از کجا آمد؟

 

* امشب روی سن گفتی که در کرمانشاه سرباز بوده‌ای و امشب برای بار دوم به این شهر آمدی. چه احساسی در این دو بار حضور متقاوت در این شهر داشتی؟
دو حس متفاوت. دوران سربازی فقط احساس غربت داشتم. حس بدی بود. امشب ولی همه‌چیز پر از انرژی بود. حالم خوب شد از انرژی مثبتی که گرفتم.

 

* برویم سر اصل موضوع؟
(می‌خندد). برویم.

 

* مرتضی! در ماه‌های گذشته به قدری در مورد تو صحبت و روایت‌های مختلفی منتشر شده که همه دچار یک سردرگمی پیچیده در مورد احوالات جسمی تو شده‌اند. لطفاً یک بار برای همیشه درباره این صحبت‌ها و بیماری و مشکلات جسمی‌ات شفاف و صریح حرف بزن؟
همه آدم‌ها در زندگی‌شان دچار برخی اتفاقات و مشکلات می‌شوند. خبر بیماری‌ام به یک‌باره به من داده شد، ولی این موضوع آنقدرها هم تلخ و مهم نبود که خیلی‌ها حتی ماجرای فوت من را هم پیش کشیدند!

 

* خُب این بیماری تا چه حد جدی و خطرناک بود؟
من آدمی هستم که در هر شرایطی سعی می‌کنم از زندگی لذت ببرم. هر مشکلی هر چقدر هم که بزرگ و سخت باشد، حل شدن‌اش دست خود آدم‌هاست.

 

* خُب بعد از اینکه فهمیدی مشکل جسمی‌ات جدی است، چه تغییری در زندگی‌ات رخ داد؟ نگاهت به دنیا و زندگی تغییر کرد؟ هدف‌گذاری‌ات برای آینده‌ات چطور؟
ببین من دچار یک بیماری شده بودم که باید دوران نقاهت‌اش را پشت سر می‌گذراندم. تحت نظر بودم و هیچ تغییری در زندگی من رخ نداد. زندگی من طوری است که همیشه سعی دارم آن را به بهترین شکل بگذرانم. انرژی‌ای که در این مدت از طرف هوادارانم به سمت‌ام آمد، باعث شد خیلی روحیه بگیرم. اگر آنها نبودند، باور کنید خودم را می‌باختم. فقط به عشق هوادارانم مبارزه می‌کنم. همه‌چیز هم تحت کنترل است. خدا را شکر می‌کنم بابت این اتفاق و تغییر که باعث شد از این به بعد حواسم به خودم و و ضعیت سلامتی‌ام باشد.

 

* این ماجرا تغییری در رویه کاری‌ات به‌وجود آورد؟
نه. من تور کنسرت‌هایم را داشتم و مراحل درمانی‌ام را در این مدت طی کردم. دکترها هم وقتی می‌دیدند که تا این حد انرژی دارم، کارشان را بهتر پیش می‌بردند. همزمان روی آلبوم هم زوم کرده بودم. قرار بود تابستان منتشر شود که حتماً این اتفاق خواهد افتاد. منظورم این است که بیماری اصلاً باعث نشده از کارهایم عقب بیفتم.

 

* در مورد آینده چه فکری داری؟ در هر شرایطی باز هم قرار است از زندگی‌ات لذت ببری و در پی آرزوهایت باشی؟
ما ایرانی‌ها عادت داریم به شایعات دامن بزنیم. من کنسرت‌هایم را دارم و آلبومم را هم با قدرت منتشر می‌کنم. عمر دست خداست. من همه‌چیزم را از خدا دارم و باقی را هم به خودش سپرده‌ام. ولی باز هم تأکید می‌کنم. لطف طرفدارانم را در این اوضاع مساعد روحی و جسمی‌ام هرگز از یاد نمی‌برم. آنها باعث شدند که بتوانم سرپا بایستم.

با امید بهبودی‌ هر چه زودتر او و انتشار کارهای‌ جدید …

 

زمان کنسرت بعدی‌ او در تهران »

تاریخ: پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ / مکان: نمایشگاه بین المللی تهران – سالن میلاد / ساعت: ۱۸:۱۵ و ۲۱:۳۰

منبع: موسیقی ما

10
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
نظرات
 • مصطفی پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳

  امپراطور توروخدا این پیامم من رو بخون (عاشقتممممم دیونتممممم میخوامتتتتتت)به امید بازید مرتضی پاشایی

 • elahe جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳

  سلام آقای پاشایی
  به جرأت میتونم بگم که بین اکثر خواننده ها , تنها خواننده ای که آهنگاشو با تمام وجودم گوش میکنم و احساسی که تو اون آهنگ هست رو درک میکنم شما هستین.. از خدا میخوام که به حرمت این ماهِ عزیز هر چه زودتر شفات بده و روز بروز بهتر و پر انرژی تر ببینیمت.. دوس دارم از این به بعد آهنگای شاد ازت بشنوم ..

 • افشین جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳

  با کمال تاسف امروز خبر خیلی تلخ وناگواری را روی سایتها دیدم که برایم باور کردنی نیست ، لحظه به لحظه به خودم میگم شایعه هست ، خداکنه که دروغی باشه مثل دروغهای قبلی ولی ته قلبم سنگینی عجیبی آزارم میده ، کاش قدر همه هنرمندان دوست داشتنی وبااستعدادمون رو درزمان حیاتشون بدونیم ، گریه راه چشمام روبسته ونمیتونم ادامه بدم ، خدا به همه ما صبر تحمل دوری ….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • sermin جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳

  الهی ، ای کاش من اینطوری میشدم عاشقتم خیلی ازصدات. خوشم میاد

 • گیتی شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳

  خدایا صبر بده به همه ما…..اشک و بغضم توان حرف زدن رو ازم گرفتن نمیتونم بیش ازاین چیزی بگم

 • مهین جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳

  با سلام مرتضی این رسم عاشقی نیست عاشق کردی و رفتی تو اروم شدی مارو بیمار و تبدار کردی از خدا بخواه منم بیاره پیش خودت تحمل دوری و نبودنو نخوندنتو نداریم

 • سایه یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳

  واقعا متاسفم، مرتضی در اوج رفت ابدی شد ای کاش خدا بهش اجازه میداد بمونه با صداش دلای هواداراشو آروم کنه من هر وقت آهنگاشو گوش میدم بی اختیار اشکام میریزه باورم نمیشه که دیگه کارای جدید ازش منتشر نمیشه مرتضی تو آسمونی بودی به زمین تعلق نداشتی بعت قول میدم تا هر وقت زنده ام آهنگاتو گوش میدم واست فاتحه بخونم هر چند که خیلی واسم سخته اون بالا حالا که پیش خداتی واسه منم دعا کن

 • giti دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳

  من هیچ وقت مرگ رو پایان زندگی نمیدونم بلکه مرگ تولدی دوباره است ،تولدی دوباره درمیان جهانی دیگر .مرتضی هم تولدی دوباره داشت .خیلی ناراحتم نمیتونم بیشترازاین چیزی بگم .اشکام راه دیدن چشام روبسته……..